icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

Rezerwuj pobyt

Spotkania Biznesowe

Nasze Restauracje, to również doskonały anturaż na spotkania biznesowe.
Organizujemy zarówno duże konferencje czy szkolenia, jak i kameralne spotkania firmowe.

Unikalna lokalizacja Restauracji zapewnia naszym Gościom możliwość połaczenia warunków do prowadzenia szkoleń, konferencji, rozmów biznesowych i spotkań integracyjnych.

W pełni wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna może zostać przygotowana w dowolny sposób – zgodnie z Państwa życzeniem.

W miłej i przyjaznej atmosferze wspólnie zrealizujemy najbardziej skomplikowane i nietypowe zlecenia. Doborowa ekipa zgranych pracowników i program idealnie dopasowany do potrzeb Klienta sprawi, że każde szkolenie zakończy się sukcesem i przyniesie zamierzone efekty. Razem z Państem stworzymy scenariusz imprezy, która zintegruje załogę, dostarczy wielu miłych wspomnień, a wdzięczność współpracowników z pewnością przełoży się na jakość ich pracy. Dzięki doświadczeniu w realizacji różnorodnych uroczystości możmy dostosować nasze usługi do potrzeb, okoliczności oraz Państwa wymagań.

Zapewniamy przyjemne i niepowtarzalne wrażenia, związane z uczestnictwem w zorganizowanych przez nas imprezach.

Nie zwlekaj

Zarezerwuj teraz

Kontakt

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA