icon(+48) 91 38 786 62 iconsandra@home.pl

Rezerwacja online

Wypoczynek gwarantowany

Szanowni Państwo, w przypadku wyboru opcji rezerwacji za pośrednictwem formularza prosimy  o nie dublowanie rezerwacji inną drogą komunikacji z nami /telefon, fax, etc./  Potwierdzenie rezerwacji dokonanej za pośrednictwem formularza otrzymacie Państwo zwrotnym mailem najpóźniej w przeciągu 24 godzin.

  • Hotelik El Fuego
HOTELIK EL FUEGO icon

2

Ilość osób dorosłych

0

Ilość dzieci do 10 lat

Rezerwuj pobyt

Niezapomniane doznania

Sandra REST, to doskonałe miejsce na romantyczną kolację we dwoje, uroczystości rodzinne, oficjalne spotkania firmowe / biznesowe, bankiety, wesela, a także catering przygotowywany na Państwa życzenie wraz z obsługą i serwisem (imprezy domowe, spotkania plenerowe, imprezy okolicznościowe, konferencje, koktajle).
Jesteśmy zgranym i doskonale przygotowanym zespołem, a każda organizowana przez nas impreza jest gwarancją sukcesu. Charakteryzujemy się profesjonalizmem i elastycznością na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie pomóc w organizacji każdego wydarzenia. Potrzeby i oczekiwania naszych Gości są dla nas wyznacznikiem, a menu i dekoracje zawsze dostosowane do charakteru i rangi organizowanego wydarzenia. Wszystko to przedkłada się na zadowolenie Klientów, co jest uwieńczeniem naszego pełnego zaangażowania w każde przedsięwzięcie.

Jeżeli zależy Państwu na zrobieniu wrażenia, niezapomnianych doznaniach smakowych i wyjątkowej atmosferze zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

HOTEL ZALEWSKI ****
APARTAMENTY RESORT SPA